MISHMASH

                                                          

Zaproszenie

III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach jak co roku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w jedenastej edycji prestiżowego konkursu MISH MASH. Impreza tradycyjnie przebiegać będzie w dwóch etapach:

I etap – (do 16.12.2011)

    Warunkiem wzięcia udziału w eliminacjach jest przysłanie pocztą elektroniczną (regulamin i karta zgłoszenia do pobrania ze strony szkoły) lub tradycyjną płyty CD(DVD) z roboczą wersją prezentacji wraz z kartą zgłoszenia.

II etap – FINAŁ (20.01.2012)

    Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 zespołów lub solistów , którzy wezmą udział w finale i zaprezentują się na żywo na scenie Spółdzielczego Domu Kultury Nr 2 w Tychach (Tęcza). Sponsorami nagród są Nadwiślańska Agencja Turystyczna , szkoły językowe , wydawnictwa i księgarnie , NKJO w Tychach.

Zmierzmy się na słowa w konkursie MISHMASH !!!!

Nasz pomysł polega na połączeniu nauki języka obcego z zabawą w teatr.Nazwa oddaje główną ideę konkursu : MISHMASH – bo różnych języków uczymy się w szkole, -bo forma, treść i autor (z własną twórczością włącznie) są dowolne.

Jednocześnie pragniemy poinformować , że w roku 2005 konkurs MISHMASH został nagrodzony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie certyfikatem European Language.

Serdecznie zapraszamy

Organizator
mgr BEATA SOBEL

Dyrektor
mgr ANITA ISKIERKA

 

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im.St.Wyspiańskiego
43-100 TYCHY ul.Elfów 62
tel/fax 0 32 227 36 33
[email protected]

Czytaj więcej