Konkurs dla młodzieży tyskiej

Ruszamy z KONKURSEM dla MŁODZIEŻY tyskich szkół ponadgimnazjalnych (2,3 i 4 klasy)

- dla wszystkich, którzy chcą się przekonać jak skutecznie pokierować swoją przyszłością (studia, praca, kariera).

1. Stwórz swoje „kreatywne CV”, w którym opowiesz o sobie: Twoich pasjach, zainteresowaniach, osiągnięciach, planach na przyszłość.
Możesz to zrobić w formie:
- graficznej, zdjęć (np.: jpeg, png, tiff)
- tekstu (np.: doc, odt)
- prezentacji multimedialnej( ppt, odp)
- lub pdf.
Dołącz swoje dane (imię i nazwisko, nazwa szkoły, do której uczęszcza, oraz telefon i e-mail) i podpisany regulamin (dostępny na: http://wyzwanie.prowzrastam.pl/).

2. Masz na to czas od 15 września- 27 października 2014.

3. Prześlij na adres: [email protected]
Pracownia Rozwoju Wzrastam
ul. Gen. Charlesa de Gaulle`a 8
43 – 100 Tychy
zostaw w sekretariacie swojej szkoły.

4. Do wygrania 12 podwójnych nagród!

Jako zwycięzca konkursu weźmiesz udział wraz z innymi w programie rozwojowym złożonym z:
1) warsztatów, na których zbadasz swoje talenty, predyspozycje zawodowe i mocne strony.
Będą to warsztaty inne niż wszystkie: inspirujące, odkrywcze, w fantastycznej atmosferze, prowadzone metodami, którymi pracujemy z managerami firm.

2) projektu „Śladami menadżera” - przez 1 dzień będziesz towarzyszył w codziennych obowiązkach osobie pracującej na stanowisku kierowniczym w branży zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i predyspozycjami.

W projekcie uczestniczy wiele firm z rożnych branż: motoryzacyjnej, produkcyjnej, medialnej, elektrycznej, ochrony środowiska, finansowej, prawniczej, reklamowej, turystycznej, architektonicznej i in.

Bądź pewny/a, ze znajdziemy dla Ciebie firmę, która pozwoli Ci się przekonać, czy praca w danym zawodzie jest zgodna z Twoimi wyobrażeniami.
Na koniec - uroczysty podwieczorek z patronami konkursu – okazja do poznania ciekawych osób.

Patronat honorowy:
Zastępca Prezydenta Miasta Tychy ds. Społecznych Pani Daria Szczepańska
Patronat merytoryczny:
Prezes Podstrefy Tyskiej KSSE Pani Ewa Stachura-Pordzik
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach Pani Katarzyna Ptak
Miejski Zarząd Oświaty w Tychach

Patronat medialny:
Górnośląski Tygodnik Regionalny ECHO

ZAPRASZAMY!

MAMY SZKOLNE OSIĄGNIĘCIA - CZAS NA CIEBIE!