Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA Z ZAKRESU WIEDZY

Rodzaj imprezy

Zasięg

Osiągnięcia

Olimpiada wiedzy o mediach

ogólnopolski

udział w etapie wojewódzkim

Olimpiada wiedzy „Archimedes Matematyka Plus”

szkolny

I miejsce w kategorii klas III

Olimpiada teologii katolickiej

ogólnopolski

kwalifikacja do etapu diecezjalnego

Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik”

ogólnopolski

wyróżnienie

Konkurs matematyczny klas I

rejonowy

IV miejsce

Konkurs debat Oksfordzkich

wojewódzki

III miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Rodzaj imprezy

Zasięg

Osiągnięcia

X Turniej Judo Silesia 2016

międzynarodowy

I miejsce

Turniej Ju- Jitsu

ogólnopolski

III miejsce

Miniolimpiada Dzieci i Młodzieży Kraków

lokalny

I miejsce (pływanie 100 m styl zmienny)

I miejsce (50 m styl motylkowy)

III miejsce (pływanie 200 m styl grzbietowy)

Mistrzostwa Śląska

lokalny

III miejsce (pływanie 400 m styl zmienny)

Turniej drużynowy tenisa stołowego

lokalny

III miejsce

Międzynarodowy turniej hokeju kobiet

międzynarodowy

III miejsce z drużyną

Mistrzostwa Polski Karate

krajowy

I i II miejsce

Mistrzostwa Polski Zachodniej w Karate

regionalny

I miejsce

Mistrzostwa Polski JU- JITSU

ogólnopolski

III miejsce

Zawody judo

regionalny

III miejsce

Velka Cena Dolnego Kubina

międzynarodowy

I miejsce 200 m

II miejsce 50 m

I miejsce 100 m motylkiem

Praha 2017

międzynarodowy

III miejsce

2000 m

 

OSIĄGNIĘCIA KULTURALNE

Rodzaj imprezy

Zasięg

Osiągnięcia

II Konkurs recytatorski im. Zygmunta Rumla

miejski

III miejsce

„Piszę list do ciebie…” - konkurs literacki

międzyszkolny

wyróżnienie

Konkurs recytatorski im. Z. Rumla

miejski

I miejsce

„Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii” - konkurs plastyczny

ogólnopolski

laureatka

Konkurs fotograficzny

miejski

wyróżnienie

3 miejsce

2 miejsce

Konkurs kolęd pastorałek

rejonowy

wyróżnienie

„Na skrzydłach wyobraźni” - konkurs literacki

rejonowy

III miejsce w kategorii proza wyróżnienie w kategorii poezja