Godzina dostępności nauczycieli od września 2023 roku
- Strona główna
- keyboard_arrow_right
- Dla rodzica
- keyboard_arrow_right
- Godzina dostępności nauczycieli od września 2023 roku
nazwisko i imię nauczyciela | termin | sala |
Bangrowska Agnieszka | wtorek i środa 07.30 – 08.00 | 23 |
Batycki Michał | wtorek 9:45-10:45 | 5 |
Błach Sławomir | czwartek16:00-17:00 | 11 |
Budziński Oskar | wtorek 12:25 – 13:25 | 5 |
Chwastek Eugeniusz | czwartek 8:00-9:00 | 12 |
Czyrwik Arkadiusz | 2. i 4. czwartek 16:00-16:30 | 6 |
Ćmiel Bartosz | środa 9:35-10:35 | sala gimnastyczna |
Dąbrowska Anna | Środa 7:45-8:45 | 2 |
Dudek-Marcinek Bożena | 1.i 4.poniedziałek 15:40-16:40 | 13 |
Dyka Mateusz | piątek 9:45 – 10:45 | Z |
Gędoś Dorota | środa 11:40 – 12:40 | sala gimnastyczna |
Hadrych Zbigniew | środa 14.05 – 15:05 | 5 |
Herda Katarzyna | poniedziałek 13:25 – 14:25 | pokój nauczycielski |
Iskierka Anita | środa 15:10 – 16:10 | gabinet dyrektora |
Jabłońska Adrianna | wtorek 15:55 – 16:55 | 24 |
Jankiewicz Marta | środa 11:35-12:35 | pokój nauczycielski |
Janosz Klaudia | czwartek 7:50 – 8:50 | 10 |
Kit Anetta | wtorek 10:40 – 11:40 | pokój nauczycielski |
Krupiak Aneta | czwartek 15:00 – 16:00 | gabinet wicedyrektora |
Kuziel Joanna | wtorek 10:30 – 11:30 | pokój nauczycielski |
Kwiecień Aneta | czwartek 7:45 – 8:45 | 7 |
Lipińska Izabela | poniedziałek 8:50 – 9:20, wtorek 14:35 – 15:05 |
sala gimnastyczna |
Łukowicz Krystyna | wtorek 9:30-10:30 | biblioteka |
Malec Magdalena | poniedziałek 11:30 – 12:30 | 5 |
Mazurek Monika | czwartek 14:15-15:15 | 5 |
Moralewicz Bartosz | wtorek 10:45 – 11:45 | świetlica |
Myszka Lilianna | 1. i 3. wtorek 10:00-11:00 | pokój nauczycielski |
Nadgórski Grzegorz | wtorek 13:30-14:30 | sala gimnastyczna |
Olewińska Bożena | poniedziałek 14:20 – 15:20 | 23 |
Ostrowska Anna | poniedziałek 17:10-18:10 | gabinet psychologa |
Prusko Iwona | 2. i 4. wtorek 14:15-15:15 | online |
Rostańska Dorota | poniedziałek 8:45-9:45 | 21 |
Sanchez-Medina Diego | 1. i 3. wtorek 15:10-16:10 | AV |
Siorek Monika | czwartek 8:45-9:45 | 5 |
Skowrońska Kinga | środa 13.30 – 14.00, 15:10 – 15:40 | gabinet pedagoga |
Solecka Jolanta | poniedziałek 11:30 – 12:30 | 3 |
Stanisławska Halina | środa od 11.00 – 12.00 | biblioteka |
Szeliga Aleksandra | czwartek 15:55 – 16:25 | 21 |
Wagstyl Izabela | 2. i 4. czwartek 16:50 – 17:50 | 6 |
Westwański Tomasz | poniedziałek 8:45 – 9:45 | 15 |
Woźniak Marta | wtorek 9:30 – 10:30 | 5 |
Zyznawska Bożena | czwartek 8:45 – 9:45 | pokój nauczycielski |
Żędzian Ewa | czwartek 9:45 -10:45 | pokój nauczycielski |