Zakończenie Roku Szkolnego

  1. Strona główna
  2. keyboard_arrow_right
  3. Aktualności
  4. keyboard_arrow_right
  5. Zakończenie Roku Szkolnego

Za nami zakończenie roku szkolnego. Dzięki sprzyjającej pogodzie uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu. 🌤 Nagrodziliśmy brawami osoby z najwyższą frekwencją, ze szczególnymi osiągnięciami sportowymi, szkolnymi i pozaszkolnymi oraz uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Na akademii zostali wyróżnieni uczniowie, którzy w tym roku szkolnym wzięli udział w konkursach matematycznych. W Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy z Matematyki, w kategorii Liceum 1 zwyciężyła Julita Wesecka z klasy 1 beta, a w kategorii Liceum 2 I miejsce zajęła Nikola Kowalska z klasy 2 TP.

W Wewnątrzszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas pierwszych i drugich, za najwyższe miejsce na podium nagrodzone zostały: Wanesa Kania i Karolina Kornecka z klasy 1 alfa/gamma, Amelia Kulińska z klasy 2 beta oraz Zuzanna Krakowiak z klasy 2 B.

W tym roku szkolnym po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Interaktywny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych, w którym wzięło udział 13 zespołów. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 17, II miejsce zajęła grupa ze Szkoły Podstawowej nr 10, a III miejsce ex aequo zajęły drużyny z tyskich Szkół Podstawowych nr 7 i 17. Dla laureatów konkursu przewidziane były nagrody, dyplomy i upominki, a także podziękowania dla Ich opiekunów. Nagrody trafiły do odbiorców przed zakończeniem roku szkolnego i mamy nadzieję, że stanowiły dla Nich miłą niespodziankę.

Życzymy wszystkim nauczycielom oraz uczniom zasłużonego wypoczynku. Bezpiecznych i udanych wakacji!

Menu