WAŻNE! KURSY DLA MATURYSTÓW!

  1. Strona główna
  2. keyboard_arrow_right
  3. Aktualności
  4. keyboard_arrow_right
  5. WAŻNE! KURSY DLA MATURYSTÓW!

Miasto Tychy w ramach współpracy ze Związkiem Miast Polskich zawarło porozumienie w obszarze działań edukacyjnych, polegających na ułatwieniu młodzieży dostępu do nowoczesnych materiałów edukacyjnych, przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

Oferta edukacyjna dla samorządów w zakresie przeciwdziałania wkluczeniom społecznym i wyrównywaniu szans została przygotowana przez Fundację Miasto w partnerstwie z Lecturus Sp. z o.o. Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.

Dostęp do platformy z proponowanymi kursami do odtwarzania online, dzięki podpisanemu porozumieniu, będzie możliwy dla mieszkańców naszego miasta z odpowiednim upustem cenowym, tj. 75% od ceny regularnej 875 zł (po upuście cena kursu wyniesie 218,75 zł).

Kursy wystartowały końcem stycznia/początkiem lutego. Dołączyć do kursu można w każdym momencie, a materiały z już odbytych lekcji będą dostępne w trybie VOD. 

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych oraz dla maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne (j. polski, matematyka, j. angielski).

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

Zainteresowanych udziałem w kursach zapraszamy na stronę:  https://sklep.lecturus.pl 

Nabywcą są bezpośrednio mieszkańcy (młodzież, rodzice), którzy po wpisaniu kodu pocztowego naszego miasta otrzymają kod rabatowy, z którego będzie można skorzystać przy wyborze kursu.

Bardzo proszę o przekazanie powyższych informacji odpowiednio uczniom klas 8 jaki i klas maturalnych Państwa placówek oraz ich rodzicom.

W załączeniu przesyłamy informacje przygotowane przez Fundację Miasto.

Menu